هشتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين

رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه در تاريخ 8 الي 11 دي ماه سال 1391 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب برپا گردید.
این رخداد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.
ضمنا لوح تقدیر و تندیس تولید کننده برتر از سوی آقای مهندس نامجو ، وزیر محترم نیرو به شرکت نوین ستاره کاسپین که به نمایندگی از گروه صنعتی تل وان در این نمایشگاه شرکت کرده بود ، بر حسب کسب عنوان غرفه برتر در گروه تولید کننده گان این نمایشگاه اهدا گردید.
شایان ذکر است که این مهم در سال 1391 برای دومین بار صورت گرفته است و گروه صنعتی تل وان پیش از این در زمینه برق نیز به این افتخار دست پیدا کرده بود.
.